Živě

Nechutné! Dospělí se neštítí brát dětem suvenýry od tenisových hvězd

5. června 2019 14:55 - Paříž/Praha

To, že se dospělí fanoušci přetahují o suvenýr od hvězd, se občas stane. Avšak to, co děje na letošním French Open, je mnohem více zarážející. Už dvakrát se totiž přihodilo, že dospělý muž vytrhl malému dítěti z ruky ručník, který mu tenisová hvězda hodila.

 

Twitter

Když se na začátku roku na Australian Open přetahovaly dvě starší dámy o čelenku Aryny Sabalenkové, kterou běloruská hráčka hodila do publika, byl to úsměvný moment. Diváci kolem se tehdy snažili fanynky uklidnit, avšak nepovedlo se jim to a musela zasáhnout ochranka, která jim cenný suvenýr zabavila.

K podobným situacím došlo i nyní na French Open, avšak ty už úsměv na tváři nevykouzlily. Spíš naopak. I tady chtěli hráči po zápase udělat radost svým fanouškům. Hlavně těm nejmenším. Vzali tedy nějakou věc, kterou během utkání používali, a hodili ji do hlediště. To, co se však poté stalo, nechápali.

K prvnímu incidentu došlo už minulý týden, kdy po vítězném utkání prvního kola hodil mezi děti ručník tenista Oscar Otte. Suvenýr zachytil malý chlapec, avšak vedle stojící dospělý muž mu ho vytrhl z ruky. Německý hráč si toho všiml a na muže se nechápavě podíval. Malému fanouškovi pak věnoval ručník jiný.

Ke stejné situaci pak došlo i toto pondělí po osmifinálovém utkání Madison Keysové s Kateřinou Siniakovou. Americká teniska také chtěla věnovat dětem po vítězství svůj ručník, ale ani tentokrát se suvenýr nedostal, tam kam měl. Ručník dítěti vytrhl muž, který málem spadl přes zábradlí, jen aby ho pro sebe ukořistil, a hvězdná hráčka se nestačila divit.

vk, Sport.cz, Právo

  Badosaová - Vondroušová dnes 05:30
20210728T05:30:00+0200
Badosaová vs. Vondroušová
Badosaová vs. Vondroušová
Badosaová
Vondroušová
  Krejčíková, Siniaková - Bartyová, Sandersová dnes 06:00
20210728T06:00:00+0200
Krejčíková, Siniaková vs. Bartyová, Sandersová
Krejčíková, Siniaková vs. Bartyová, Sandersová
Krejčíková, Siniaková
Bartyová, Sandersová

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.