Živě

Kufr balila už po prvním kole French Open. Wozniacká své fanoušky dráždí v plavkách ze slunného Monaka

8. června 2019 06:09 - Monako/Praha

Dánské tenistce Carolině Wozniacké se druhý grandslam letošní sezony vůbec nevydařil. S pařížskou antukou se loučila už po prvním kole po porážce 1:2 s Ruskou Veronikou Kuděrmětovovou. Bývalá světová jednička tak využila několik dnů volna, které jí nečekané vyřazení přineslo, a vyrazila do Monaka. Fanouškům ve čtvrtek pověsila na své sociální sítě vzkaz v podobě fotografií ze svého opalování.

 

Twitter

Rodačka z dánského Odense si umí užívat tenisový život naplno. Pár dní poté, co jí Ruska Kuděrmětovová vystavila stopku na Roland Garros, vyrazila Wozniacká do slunného Monaka.

Vítězka loňského Australian Open si ve čtvrtek užívala zasloužený odpočinek v plavkách v tamním jachtařském klubu. Se s fanoušky podělila o své fotografie na sociálních sítích Instagram a Twitter.

„Po tenisu a posilovně, přišel nyní čas na chytání bronzu," přidala k fotografiím komentář aktuálně třináctá hráčka světového žebříčku.

pb, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.