Rubriky:

Tenis

Bouchardová zářila při finále. Ale jen jako pózující krasavice

12. června 2019 10:21 - Toronto/Praha

Už roky nic pořádného nevyhrála, ale na nedostatek zájmu si rozhodně stěžovat nemůže. Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová na sebe tentokrát upoutala pozornost ve finále, nikoliv však svém vlastním, nýbrž v páté bitvě série o titul v NBA, kde pózovala před duelem domácího Toronta s Golden States (105:106).

 

Instagram

Ze sportovních celebrit se ukázali třeba také fotbalisté Thierry Henry či Patrice Evra nebo hokejová legenda Wayne Gretzky.

Vedle nich sice co do sportovní slávy byla Bouchardová v roli chudé příbuzné, ale o pozornost z řad fotografů se bát nemusela.

Pětadvacetiletá blondýna vypadla na uplynulém French Open hned v prvním kole, své fanoušky ale, kromě zásobování vlastních vysmátých fotek, také ujišťuje, že se v zámoří tvrdě připravuje na travnatou sezonu, konkrétně na turnaje v Eastbourne a Wimbledonu.

Právě na trávě zažila největší úspěch své kariéry, když se v roce 2014 probojovala do finále Wimbledonu. V něm nestačila na Petru Kvitovou a od té doby její sportovní sláva až na pár náhlých vzedmutí setrvale upadá.

roj, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.