Rubriky:

Tenis

Hráčky zazářily na party, česká hvězda ale chyběla. Které to podle vás nejvíce slušelo?

22. října 2019 10:29 - Ču-chaj/Praha

Karolína Muchová už zná své soupeřky na malém Turnaji mistryň, který se tento týden koná v čínské Ču-chaji. Česká hvězda se v Kaméliové skupině utká o postup do semifinále s Američankami Alison Riskeovou a Sofií Keninovou. Mezi nejlepší čtyři postoupí vítězky jednotlivých skupin. Než však turnaj začal, pobavily se hráčky na party.

 

Twitter

Sezonu začínala Karolína Muchová jako sto čtyřiačtyřicátá hráčka světa. Díky fantastickým výsledkům jako třeba finále na turnaji v Praze, čtvrtfinále ve Wimbledonu a zisk titulu v Soulu, se česká hvězda vyšplhala až na šestadvacáté místo. Po semifinálové účasti minulý týden na turnaji v Moskvě a odhlášení několika hráček si navíc zajistila, že si zahraje na prestižním malém Turnaji mistryň.

Skupiny byly již rozlosovány a Muchová v té své, Kaméliové, bude o postup do semifinále bojovat s Američankami Alison Riskeovou a Sofií Keninovou. Největší favoritkou této skupiny je Keninová, která letos vyhrála tři turnaje a v žebříčku jí patří dvanácté místo. S ní se Muchová doposud nestřetla.

Další soupeřkou Muchové bude Riskeová. Ta si letos zahrála několik finále a získala jeden titul, v žebříčku jí patří devatenácté místo. S ní se Muchová zatím střetla jen jednou, a to letos v létě. Po velké bitvě se z vítězství a postupu do dalšího kola radovala Riskeová, která vyhrála 6:7, 6:3 a 6:2.

V Růžové skupině se o semifinále utkají Běloruska Aryna Sabalenková, Belgičanka Elise Mertensová a Řekyně Maria Sakkariová.

Elise Mertensová.

Profimedia.cz

Tady je největší adeptku na postup Sabalenková, které v žebříčku patří čtrnácté místo a letos vyhrála dva tituly. Z nichž jeden získala nedávno na turnaji ve Wu-chanu.

V Orchidejové skupině se mezi sebou střetnou Američanka Madison Keysová, Chorvatka Petra Martičová a Číňanka Saj-saj Čeng, která obdržela divokou kartu. V této skupině by se o postup do semifinále měla poprat světová třináctka Keysová se světovou patnáctkou Martičovou.

Donna Vekičová na hráčské party.

Twitter

V Azalkové skupině bude o vítězství a postup usilovat Chorvatka Donna Vekičová, Ukrajinka Dajana Jastremská a Nizozemka Kiki Bertensová. Právě Bertensová je považována za největší favoritku této skupiny, světová desítka měla možnost kvalifikovat se na Turnaj mistryň, avšak o místo ji vítězstvím na turnaji v Moskvě připravila Belinda Bencicová.

vk, Sport.cz, Právo

Které hráčce to podle vás nejvíce slušelo?


  6:7, 6:2, 7:6 Tsitsipas - Thiem 6:7, 6:2, 7:6   konec
20191117T19:00:00+0100
Tsitsipas vs. Thiem
Tsitsipas vs. Thiem
Tsitsipas
Thiem

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis