Rubriky:

Tenis

Wozniacká si na závěr kariéry dá čtyřhru se Serenou Williamsovou

23. prosince 2019 21:00 - Auckland

Loučení s plnou parádou! Bývalá světová jednička Caroline Wozniacká načne svou rozlučku s kariérou na turnaji v Aucklandu. Devětadvacetiletá dánská tenistka, jenž po Australian Open hodlá ukončit profesionální dráhu, se na lednový turnaj přihlásila do čtyřhry se svou kamarádkou Serenou Williamsovou, vítězkou 23 grandslamových titulů.

 

Adam Hunger, ČTK/AP

Wozniacká zahajovala v Aucklandu, kde se hraje od 6. ledna, sezonu pokaždé od roku 2015. Dvakrát tu došla až do finále. Američanka Williamsová, jež byla letos v létě Wozniacké za družičku na svatbě s Davidem Lee, se turnaje zúčastnila naposledy v roce 2017.

Wozniacká, kterou v poslední době trápila revmatoidní artritida, na začátku prosince ohlásila, že v příštím roce ukončí kariéru. Soutěžní rozlučku naplánovala do Melbourne, kde loni získala jediný grandslamový titul. S Williamsovou už si naplánovala i exhibiční duel, kterým dá v květnu v Kodani fanouškům definitivní sbohem.

Wozniacká uzavře kariéru exhibičním duelem s Williamsovou

mm, ČTK, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.