Rubriky:

Tenis

Světová jednička, jak ji neznáte. Podívejte se, jak to Djokovičovi šlo na pódiu

7. února 2020 10:00 - San Remo/Praha

Je nejen vynikajícím tenistou, ale také skvělým bavičem. Umí to nejen s raketou, ale také má hudební nadání. Novak Djokovič se tento týden představil na Festivalu italské písně v San Remu a zazpíval tady hit Erose Ramazzottiho Terra Promessa. Podívejte se, jak to světové jedničce šlo.

 

Twitter

Novak Djokovič neustále překvapuje. Když zrovna neudivuje svým tenisovým uměním na kurtech, tak si pro fanoušky připraví něco jiného. Mnohokrát se jim už představil jako tanečník, dokonce se pochlubil, jak hraje na piano. Teď srbský tenista předvedl i své pěvecké nadání.

Se svou manželkou zavítal Djokovič do San Rema na právě probíhající Festival italské písně a zazpíval tady úryvek hitu Terra Promessa, se kterým se v roce 1984 proslavil Eros Ramazzotti. Tenisový šoumen za svůj pěvecký výkon sklidil potlesk. Podívejte se, jak mu to šlo.

Djokovičovi, který uplynulou neděli vyhrál Australian Open a získal tak svůj sedmnáctý grandslamový titul, však trochu kazí radost média. Jeden z amerických novinářů Tony Kornheiser v jedné show prohlásil, že Djokovič získává tituly tím, že poráží staré chlapy Federa s Nadalem.

Obhajoba krále! Epické finále přineslo Djokovičovi už osmý titul z Australian Open

To Australan Tyson Otto z webu news.com.au vidí Djokoviče zcela jinak. Podle něj je nedoceněnou a nejméně respektovanou světovou jedničkou. Ale brzy prý přeskočí Rogera Federera a Rafaela Nadala v počtu zisku grandslamů a všichni budou muset uznat, že je nejlepším v historii.

vk, Sport.cz, Právo

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Tenis - French Open 2020

Tenisový Grand Slam French Open probíhá od neděle 27. září do neděle 11. října v Paříži. Letos se koná 124. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 38 milionů eur. Posledními vítězi Roland Garros ve dvouhře jsou Rafael Nadal a Ashleigh Bartyová.