Živě

Už zase na scéně. Půvabná Maria nabízí fandům ladné protažení

7. dubna 2020 14:24 - Bradenton

Nestačila zmizet z povědomí. Teď radí, co a jak s tělesnou schránkou v době, kdy musíte být především doma a nelze moc vyrážet za sportovními aktivitami ven. Bývalá tenisová hvězda Maria Šarapovová předvedla pár ladných cviků a je z toho internetový hit. Vlastně krátce poté, co se definitivně rozloučila s tenisem.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Dvaatřicetiletá Ruska k ukončení kariéry přistoupila před pár týdny - v únoru. V klidu, bez slz. A také určitě ne v nejlepším, byť ve světě tenisu nechala nepřehlédnutelný otisk nejen půvabnou tváří.

Po dopingovém trestu za užívání meldonia v roce 2016 se však pětinásobná grandslamová vítězka už nevrátila na někdejší úroveň, v poslední době ji trápila zranění. Po vyřazení v prvním kole letošního Australian Open dokonce klesla do čtvrté stovky světového žebříčku.

Netušila v tu dobu, že její rivalky toho od té doby zas až tolik neodehrají a ji samotnou může těšit, že je stále sledovanou celebritou. I když teď z nečekaných důvodů. Fanouškům nabídla telefoní číslo a také cvičení.

Žhavá tenisová linka! Hvězda šokovala fanoušky, zveřejnila své telefonní číslo

vap, Sport.cz

  Siegemundová - Siniaková zítra 10:00
20210624T10:00:00+0200
Siegemundová vs. Siniaková
Siegemundová vs. Siniaková
Siegemundová
Siniaková

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.