Rubriky:

Tenis

Vaidišová se rozešla se svým trenérem Felgatem

30. ledna 2009 21:58 - PRAHA

Česká tenistka Nicole Vaidišová se rozešla po Australian Open se svým trenérem Davidem Felgatem. Sport.cz to potvrdil manažer devatenáctileté hráčky Olivier van Lindonk.

„Mohu potvrdit, že Nicole (Vaidišová) a David (Felgate) již nebudou pokračovat ve společné práci,“ sdělil Van Lindonk Sport.cz.

Angličan Felgate začal trénovat českou tenistku v dubnu loňského roku, kdy byla Vaidišová na sedmnácté příčce žebříčku. V zápasech se jí však nedařilo již déle. Od té doby, co se rozešla se svým nevlastním otcem a trenérem v jedné osobě Alešem Kodatem.

Slavnému trenérovi, který úspěšně trénoval Tima Henmana a později i Xaviera Malisse z Belgie, se nepodařilo zastavit strmý pád bývalé sedmé hráčky světa a jejich cesty se rozešly po Australian Open, v němž Vaidišová neprošla ani do druhého kola. Vaidišová figuruje na 52. místě žebříčku a prozatím je bez trenéra.

oc, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Turnaj mistrů 2020

Tenisový Turnaj mistrů se koná od neděle 15. listopadu do neděle 22. listopadu v Londýně, který bude tuto tenisovou akci hostit naposledy. Letos se koná 51. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 5.7 milionů dolarů. Vítězství obhajuje řecký tenista Stefanos Tsitsipas.