Rubriky:

Tenis

Cože? O čem to mluvíš? Tenisové hvězdy se pustily do ostré hádky

8. července 2020 15:52 - Praha

Humbuk a vypjaté emoce po nešťastné turnajové sérii Adria Tour, pořádané světovou jedničkou Novakem Djokovičem, stále nevyhasínají. Nově přiložili pod kotel ve slovní přestřelce na dálku Dominic Thiem a Nick Kyrgios.

 

Twitter@blueliq1

Thiem byl jedním z účastníků kontroverzní exhibice, z níž si odneslo hned několik hráčů nákazu koronavirem.

Kyrgios, jindy zlobivý hoch, který si libuje v porušování psaných i nepsaných pravidel v tenisu, se ale směrem k balkánskému tenisového dobrodružství svých kolegů staví v promluvách na sociálních sítích do pozice zásadového hocha, který ostatní poučuje a udílí morální lekce.

Nezapomněl peskovat třeba jednoho z účastníků, Němce Alexandera Zvereva, který po návratu z Balkánu místo opatrné izolace pařil v nočním klubu v Monte Carlu.

Světová jednička čelí nenávisti: Djokoviči, zemři. Přejeme ti to

Němce se následně v rozhovoru pro rakouská média zastal Thiem s tím, že Zverev prostě udělal „chybu".

„Nerozumím tomu, proč tolik lidí cítí potřebu se do toho míchat. Kyrgios sám udělal spoustu chyb. Udělal by lépe, kdyby se sám očistil, než aby kritizoval ostatní," uvedl Thiem.

Kryso! Troubo! Australský bouřlivák se pohádal s legendárním tenistou

Reakce na sebe nenechala dlouho čekat. „O čem to mluvíš? Myslíš chyby jako rozlámané rakety, pár hrubých slov nebo vypuštěných zápasů, co dělá každý?" čertil se Kyrgios přes Twitter.

Pak si přisadil, že Thiem, Djokovič a Zverev se chovali, jako by pandemie byla nějaký „vtip", když pařili na party „jako brambory".

„Lidé ztrácejí své životy, přicházejí o své blízké a přátele a Thiem se ozve s tím, že se stala ´chyba´. Přitom tihle chlápci jsou špička našeho sportu," dodal Kyrgios.

roj, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


J&T Banka Ostrava Open 2020

Kvalitně obsazený turnaj kategorie Premier probíhá od pondělí 19. října do neděle 25. října v Ostravar Aréně. Dotace turnaje je 528 500 dolarů a o vítězství bojuje hned deset hráček ze světové dvacítky, včetně Karolíny Plíškové. Hraje se na tvrdém povrchu a celý turnaj vysílá ČT Sport.