Rubriky:

Tenis

Pražský turnaj přišel o hvězdu. Kdo ji nahradí?

1. srpna 2020 12:01 - Praha

Před několika dny na Štvanici zametla Belinda Bencicová s českými tenistkami v rámci série Tipsport Elite Trophy. Další ukázky svého umění ale třiadvacetiletá osmička světového žebříčku v Praze v létě nepředvede.

 

David W Cerny, Reuters

Švýcarská hráčka se slovenskými kořeny se totiž odhlásila z turnaje Prague Open, který startuje 10. srpna na antukových kurtech Sparty ve Stromovce. V hlavní soutěži nahradí Bencicovou 59. tenistka WTA Alizé Cornetová.

„Lituji, že se nezúčastním příští týden turnaje v Praze. Přeji turnaji vše nejlepší, aby byl velmi zdařilou akcí," uvedla Bencicová v prohlášení pořadatelů.

„Se všemi přihlášenými hráčkami a jejich manažery jsem v denním kontaktu a nemám žádné náznaky, že by měly přijít další odhlášky. Stále se připravujeme na účast mimořádně silného startovního pole. První hráčky začínají přilétat do Prahy již počátkem příštího týdne," sdělil ředitel turnaje David Trunda.

bum, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


J&T Banka Ostrava Open 2020

Kvalitně obsazený turnaj kategorie Premier probíhá od pondělí 19. října do neděle 25. října v Ostravar Aréně. Dotace turnaje je 528 500 dolarů a o vítězství bojuje hned deset hráček ze světové dvacítky, včetně Karolíny Plíškové. Hraje se na tvrdém povrchu a celý turnaj vysílá ČT Sport.