Rubriky:

Tenis

Šílený smolař neudržel nervy. Neuvěříte, co se mu povedlo

26. srpna 2020 08:18 - New York/Praha

Zkrat, který ho mohl vyjít draho a skončit diskvalifikací i pořádnou ostudou. Slovinský tenista Aljaž Bedene si už navěky bude pamatovat, že se míček do ochozů neodehrává ani v zápalu nejdivočejších emocí. Slovinec neudržel nervy v utkání 3. kola proti Medveděvovi z Ruska. Co se na kurtu odehrálo, na to se můžete podívat v přiloženém videu.

sntv

Bedene si vylil po nepovedeném forhendovém returnu, kterým nabídl ve druhé sadě za stavu 1:2 Medveděvovi dvě šance na brejk, zlost odpalem tenisáku na tribunu. Ta byla sice bez diváků, jenže Slovinec měl pořádný pech. Zasáhl totiž kameramana a sudí neměl slitování. Vydal se incident vyšetřovat a hrozilo, že tenistu z turnaje vyloučí.

„Co se stalo, jsi v pořádku?" ptal se sudí kameramana. Ten s vážnou tváří odpovídá, že ho Bedene netrefil úmyslně. „Vážně to byla jen nešťastná náhoda," hájil slovinského tenistu. A tak sudímu stačila domluva s tenisovým pruďasem. Zápas se dohrál, ale neměl pro Slovince šťastný konec. Bedene prohrál 3:6, 3:6 a na turnaji stejně skončil.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


J&T Banka Ostrava Open 2020

Kvalitně obsazený turnaj kategorie Premier probíhá od pondělí 19. října do neděle 25. října v Ostravar Aréně. Dotace turnaje je 528 500 dolarů a o vítězství bojuje hned deset hráček ze světové dvacítky, včetně Karolíny Plíškové. Hraje se na tvrdém povrchu a celý turnaj vysílá ČT Sport.