Rubriky:

Tenis

Trapas místo slávy! Hvězda si hrála na Federera, dopadlo to bídně

27. srpna 2020 09:35 - New York

Ke štěstí někdy stačí málo. Třeba běloruská tenistka Victoria Azarenková na turnaji v New Yorku pobavila sama sebe. Když se jí ve druhém setu nepovedl úder, v úžasu se předklonila a na tváři vykouzlila úsměv. Bývalá světová jednička nechápala, jak špatně její pokus o efektní odehrání míče dopadlo. Podívat se můžete v přiloženém videu.

Video již není dostupné

sntv

Azarenková se k odvážnému úderu odhodlala ve druhé sadě, kdy od sítě musela spěchat za lobem soupeřky na základní čáru. V nouzi se rozhodla napodobit Švýcara Federera, když odehrávala míček mezi nohama.

Do parádního provedení, jež předvádí „Fedex", však měl úder hodně daleko. Tenisák nejenže nepřeletěl síť, místo toho se jen kutálel po dvorci a zamířil ke sloupku, na nějž se upíná síť. Na světě byl místo parády pořádný trapas.

Běloruská tenistka si vše dobře uvědomovala a sama se nepovedenému úderu zasmála. Nakonec ale kurt opouštěla s veselou. Nad Tunisankou Ons Džabúrovou vyhrála i tak po setech 7:6, 6:2.

rjm, Sport.cz

ČT sport 5:7, 6:7, 5:1 Macháč - Fritz 5:7, 6:7, 5:1   probíhá
20200927T12:30:00+0200
Macháč vs. Fritz
Macháč vs. Fritz
Macháč
Fritz

Časová osa: Tenis

Tenis - French Open 2020

Tenisový Grand Slam French Open probíhá od neděle 27. září do neděle 11. října v Paříži. Letos se koná 124. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 38 milionů eur. Posledními vítězi Roland Garros ve dvouhře jsou Rafael Nadal a Ashleigh Bartyová.