Rubriky:

Tenis

ATP Tour nabídne na podzim tenistům další čtyři turnaje

10. září 2020 14:31 - Londýn

Tenistům přibyly do kalendáře ATP Tour pro letošní rok další čtyři turnaje. Vedení okruhu do programu, který má kvůli pandemii koronaviru silně okleštěnou podobu, přidalo dvě navazující akce na tvrdém povrchu v Kolíně nad Rýnem, antukový turnaj na Sardinii a halový podnik v Nur-Sultanu.

 

Frank Franklin II, ČTK/AP

Pořadatelé všech nových turnajů získali krátkodobou licenci na tento rok. Vyhovět budou muset řadě přísných hygienických a bezpečnostních podmínek, mezinárodní dostupnosti a dalším požadavkům ATP.

Vedení ATP chce dodatečným zařazením nových turnajů nabídnout hráčům možnost vydělat peníze a získat body do žebříčku. V Kolíně nad Rýnem se první akce bude hrát od 12. října stejně jako na Sardinii, druhý turnaj v Německu začne o týden později. Astana Open v Nur-Sultanu je na programu od 26. října.

Neskutečné! Lehečka deklasoval dalšího favorita a raketově letí žebříčkem

ČTK

Časová osa: Tenis

Turnaj mistrů 2020

Tenisový Turnaj mistrů se koná od neděle 15. listopadu do neděle 22. listopadu v Londýně, který bude tuto tenisovou akci hostit naposledy. Letos se koná 51. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 5.7 milionů dolarů. Vítězství obhajuje řecký tenista Stefanos Tsitsipas.