Rubriky:

Tenis

Vypadni! Jdi pryč, seřval kanadský tenista fanouška. Nadával i rusky

18. října 2020 07:04 - Petrohrad/Praha

Kanadský tenista Denis Shapovalov nedotáhl do vítězného konce dobře rozehrané semifinále v Petrohradu s domácím Andrejem Rubljovem. Navzdory výhře v první sadě zápas nakonec prohrál 6:4, 3:6 a 4:6. Frustraci si vybil na jednom z fanoušků.

sntv

Když ve třetí sadě za stavu 2:2 prohrál servis, obořil se na jednoho z příznivců v hledišti, který ho podle jeho mínění rušil. „Jdi pryč. Vypadni odsud!" řval Kanaďan.

Pak to samé opakoval i v ruštině. Je sice rodákem z Tel Avivu, ale jeho rodiče mají ruský původ.

Veselého přemožitel Djere si zahraje na Sardinii o titul

„Denisi, nemůžeš tady takhle křičet na fanoušky. Nech to na mě, já se s tím vypořádám," apeloval na rozčíleného Shapovalova rozhodčí.

Rubljov svým postupem do finále, v němž vyzve Bornu Čoriče, zvýšil své šance na postup do londýnského Turnaje mistrů, kam už se mimo jiné probojoval i jeho krajan Daniil Medveděv.

Rubljov vyřadil v Petrohradu Shapovalova

sntv

roj, Sport.cz

J&T Banka Ostrava Open 2020

Kvalitně obsazený turnaj kategorie Premier probíhá od pondělí 19. října do neděle 25. října v Ostravar Aréně. Dotace turnaje je 528 500 dolarů a o vítězství bojuje hned deset hráček ze světové dvacítky, včetně Karolíny Plíškové. Hraje se na tvrdém povrchu a celý turnaj vysílá ČT Sport.