Rubriky:

Tenis

Djokovič znovu baví! Páníček dával během venčení psa tenisové lekce

18. října 2020 11:28 - Bělehrad

Kdo se chtěl v podvečerním Bělehradu přiučit tenisovému umění, měl šanci. Novak Djokovič venčil svého psa a během procházky potkal skupinku dětí. A jak je jeho zvykem, mimo kurt si světová jednička na nic nehraje a tak se na chvíli vžil do role trenéra a ukázal malému chlapci, jak správně trefovat forehandy.

 

Charles Platiau, Reuters

A možnému nástupci Djokoviče, Kecmanoviče nebo Djereho to nešlo vůbec špatně. Vždyť i Nole ho často chválil slovy "Bravo". V jednu chvíli se mladík pustil do úderů s takovou vervou, že skoro zasáhl přihlížející dívku.🙏🏼🙏🏼❤️ https://t.co/bJfSCEXxgp

Djokovič si užívá po finálové účasti na French Open volno a do turnajového kolotoče by měl vstoupit znovu za dva týdny ve Vídni, kde se objeví po 13 letech. Právě v roce 2007 na turnaji u našich jižních sousedů triumfoval.

A v rakouské metropoli bude pole opravdu hodně našlapané, spíše připomínající turnaje Masters. Kdo se na podniku Erste Bank Open ještě představí? Dominic Thiem, Stefanos Tsitsipas, Daniil Medveděv, Andrej Rublev nebo semifinalista Rolland Garros Diego Schwartzman. Bude se na co těšit.

nov, Sport.cz

J&T Banka Ostrava Open 2020

Kvalitně obsazený turnaj kategorie Premier probíhá od pondělí 19. října do neděle 25. října v Ostravar Aréně. Dotace turnaje je 528 500 dolarů a o vítězství bojuje hned deset hráček ze světové dvacítky, včetně Karolíny Plíškové. Hraje se na tvrdém povrchu a celý turnaj vysílá ČT Sport.