Siniaková - Rainaová 1:6, 6:2, 6:2 Mizerný úvod, Siniaková však roli favoritky v Dubaji zvládla

7. prosince 2020 13:53 - Praha

Úspěšně vstoupila do turnaje ITF v Dubaji Kateřina Siniaková, když v prvním kole porazila indickou tenistku Ankitaou Rainovou po dvou hodinách boje 1:6, 6:2 a 6:2. Ve druhém kole se představí i druhá česká hráčka Barbora Krejčíková, která měla na úvod volný los.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Kateřina Siniaková vstupovala do duelu s Ankitaou Rainovou v roli velké favoritky. České hráčce patří 64. příčka, její soupeřka je až na 180. místě.

První set však tomu vůbec nenasvědčoval. Rodačka z Hradce Králové v něm dvakrát přišla o servis, sama naopak nebyla na returnu úspěšná ani jednou a sadu za 28 minut ztratila rychle 1:6.

Brambory zachránily Davis Cup. Šmíd finálovou práci načal, s Lendlem ji dokončili

Až poté se favoritka probudila. Ve druhém setu si obě hráčky role prohodily, dvakrát podání neudržela Indka a po výsledku 6:2 byl stav utkání vyrovnaný.

Třetí set se nesl ve znamení prohraných servisů. Z prvních šesti her o něj přišly hráčky dohromady pětkrát, více ze hry však přeci jen měla Siniaková, sadu vyhrála 6:2 a zajistila si postup do dalšího kola.

Turnaj v Dubaji
1. kolo:
Siniaková (ČR) - Rainaová (Ind.) 1:6, 6:2, 6:2
pan, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Sportovní legendy

Sport.cz pro své čtenáře pravidelně připravuje životopisy slavných světových sportovců. Najít zde můžete příběhy českých legend, jako je Kateřina Neumannová či Josef Váňa, nebo světových superhvězd kalibru Mika Tysona, Pelého nebo šachisty Kasparova.

Patička stránky: