VIDEO: Je tu čas tenisových exhibic. Wozniacká zdatně vrtěla zadkem

28. listopadu 2011 09:28 - BRATISLAVA/PRAHA

Čas exhibic, čas legrácek i tanečků zažívají tenisté na sklonku sezóny. Do Bratislavy zavítala ženská jednička Caroline Wozniacká a kurt s hostitelkou Dominikou Cibulkovou proměnily na chvíli v diskotéku.

 

Jan Koller, ČTK

Při druhém tanečním kousku dánská tenistka zapojila i ostatní přítomné včetně roztleskávaček Slovanu a zdatně vrtěla zadkem. Publikum, zdá se, nezvyklou vložkou při tradiční akci Tenis Classic nepohrdlo.

„Do Bratislavy jsem vyrazila ráda. Po sezóně je dobrý oddech,“ říkala pro pravda.sk. Na kurtu imitovala Danielu Hantuchovou, Marii Šarapovovou a Serenu Williamsovou.

Na dvorci se v pohodové atmosféře popíjelo i šampaňské. „Něco jsem se naučila od pánů Bahramiho a Leconta,“ připomněla dánská tenistka jména exhibičních mistrů, jimiž se inspirovala. Ti na Slovensku také nechyběli.

vap, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Sportovní legendy

Sport.cz pro své čtenáře pravidelně připravuje životopisy slavných světových sportovců. Najít zde můžete příběhy českých legend, jako je Kateřina Neumannová či Josef Váňa, nebo světových superhvězd kalibru Mika Tysona, Pelého nebo šachisty Kasparova.