Rubriky:

Tenis

VIDEO: Federer vyzkoušel pozornost sběrače míčků. Ten předvedl skvělý postřeh!

27. ledna 2012 07:48 - MELBOURNE

To byla souhra! Švýcarský tenista prověřil v semifinále pozornost sběrače míčků u sítě, který ho rozhodně nezklamal. Prudký balón zachytil přímo ze vzduchu, stáhl ho k sobě a opět se usadil na své místo, aby mohli oba tenisté pokračovat ve hře.

 

Tim Wimborne, Reuters

Celá situace se odehrála v závěru třetí sady. Federerův první servis skončil v autu, ale Nadal ještě stačil returnovat a švýcarský elegán míček proto ihned odklidil vzduchem někam směrem ke sběrači u sítě. Ten roztleskal tribuny, protože po balónku vytrčil pravou ruku a bez zaváhání ho udržel. Ihned se však znovu uklidnil. Stav byl totiž více než napínavý - shoda za stavu 5:6 z pozice podávajícího Federera.

Úvodní semifinále prvního grandslamového turnaje sezóny vyhrál Rafael Nadal, který Švýcara porazil 3:1 na sety. O Nadalově finálovém sokovi se rozhodne v pátečním druhém semifinále, které se hraje od 9:30 SEČ. Zápas bude vysílat přímým přenosem stanice Eurosport, on-line reportáž přinese Sport.cz.

oc, Sport.cz

Eurosport 7:6, 7:6 Pavljučenkovová - Ka. Plíšková 7:6, 7:6   konec
20200125T01:00:00+0100
Pavljučenkovová vs. Ka. Plíšková
Pavljučenkovová vs. Ka. Plíšková
Pavljučenkovová
Ka. Plíšková

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.