Další rána pro Murrayho. Australian Open kvůli povinné karanténě nestihne

22. ledna 2021 17:32
(Aktualizováno: 22. ledna 2021 17:38)

Smůla se mu lepí na paty a návrat mezi absolutní světovou elitu se opět komplikuje. Bývalá světová jednička Andy Murray vzdal snahu o účast na Australian Open. Po nedávném pozitivním testu na koronavirus nestihne povinnou karanténu.

 

Twitter

"Štve mě, že musím říct, že nepoletím do Austrálie na Australian Open," citovala trojnásobného grandslamového šampiona britská média.

"Neustále jsme komunikovali a snažili se najít řešení, které by umožnilo nějakou formu fungující karantény, ale nepovedlo se," dodal.

Pětinásobný finalista úvodního grandslamu roku měl pozitivní test 14. ledna a musel kvůli tomu odložit plánovaný odlet do Austrálie.

Věřil ale, že se do Melbourne vydá později tak, aby na místě stihl před startem turnaje absolvovat povinnou dvoutýdenní karanténu. Australian Open začne 8. února.


pan, ČTK

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Sportovní legendy

Sport.cz pro své čtenáře pravidelně připravuje životopisy slavných světových sportovců. Najít zde můžete příběhy českých legend, jako je Kateřina Neumannová či Josef Váňa, nebo světových superhvězd kalibru Mika Tysona, Pelého nebo šachisty Kasparova.

Patička stránky: