Siniaková kvůli komplikaci na letišti nestihla v Cincinnati kvalifikaci

15. srpna 2021 11:31 - Cincinnati

To snad ne. Je ve skvělé formě, jenže na prestižním turnaji v americkém Cincinnati to ve dvouhře nedostane olympijská vítězka Kateřina Siniaková šanci ukázat. Dostala se totiž do problémů a nestihla kvalifikaci. V sobotu do ní měla vstoupit proti domácí Američance Lauren Davisové.

 

Michal Kamaryt, ČTK

"Zítra (v neděli) snad do Cincinnati dorazím, abych mohla hrát debla," napsala pětadvacetiletá teniska, jež se do Ohia na turnaj Western & Southern Open přesouvala z Montrealu. Tam ve čtvrtek vypadla v osmifinále po téměř tříhodinové bitvě se Španělkou Sarou Sorribesovou.

Na turnaj se přitom hodně těšila a věřila, že tam fanouškům i ve dvouhře ukáže jen ty nejlepší výkony.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Katerina Siniakova (@siniakovakaterina)

Ve čtyřhře v Cincinnati nastoupí Siniaková opět s Barborou Krejčíkovou, s níž vybojovala v Tokiu před dvěma týdny olympijské zlato.

V singlové kvalifikaci zůstala z Češek už jen Marie Bouzková. Tereza Martincová v sobotu vypadla po prohře s Rumunkou Elenou Ruseovou.

ČTK, Sport.cz

  6:5 Vondroušová - Mertensová 6:5 probíhá
20210917T19:30:00+0200
Vondroušová vs. Mertensová
Vondroušová vs. Mertensová
Vondroušová
Mertensová

Časová osa: Tenis

Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.