Pavljučenkovová si kvůli potížím s vízy nezahraje v Cincinnati

16. srpna 2021 23:41 - Cincinnati

Kvůli problémům s vízy přišla ruská tenistka Anastasija Pavljučenkovová o turnaj v Cincinnati. Finalistka letošního Roland Garros, kde podlehla Barboře Krejčíkové, nedostala včas povolení ke vstupu do USA po předchozím turnaji v Montrealu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Bohužel, musím z Western and Southern Open odstoupit. Jsem pořád v Kanadě a čekám na americká víza. Snad je brzy dostanu a budu včas na US Open," napsala na Twitteru Pavljučenkovová. Newyorský grandslam začne za dva týdny.

Pavljučenkovová měla plnit v Cincinnati roli nasazené šestnáctky, v úterý měla hrát s domácí Bernardou Peraovou.

Přesun z Montrealu nestihla včas ani Kateřina Siniaková kvůli komplikacím na letišti. Olympijská vítězka ve čtyřhře měla hrát od soboty v Cincinnati kvalifikaci dvouhry. Nastoupí alespoň do čtyřhry po boku Krejčíkové.

ČTK

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.