Nevídaný moment na kurtu! Bouřlivák Medveděv opět řádil, tentokrát skopnul kameru

Cincinnati

Ačkoliv se zdálo, že ruský tenista Daniil Medveděv míří k dalšímu vítězství, opak byl pravdou. V semifinále turnaje v Cincinnati proti svému dobrému kamarádovi Andrejovi Rubljovovi měl zápas pod kontrolou, jenže ve druhém setu nešťastně narazil přímo do kamery, a to ho zřejmě stálo postup do finále.

Ruský tenista Daniil Medveděv narazil do kamery během semifinále turnaje v Cincinnati.

Sobotní program turnaje v Cincinnati nabídl hned několik zajímavých zápasů, při čemž jedním z nich byl souboj mezi kamarády a krajany Medveděv – Rubljov. Utkání o postup do finále se vyvíjelo lépe pro Daniila Medveděva, který dokázal zvítězit 6:2 v prvním setu.

Za stavu 1:1 ve druhém se však stalo něco nevídaného. Při jedné z výměn Rubljov zahrál forhend tak dobře, že Medveděv při pokusu získat míč narazil do kamery v zadní části hřiště.

"Dejte to pryč, málem jsem si zlomil ruku," řekl ruský hráč rozhodčímu.

Pětadvacetiletý Rus si na turnaji stěžoval, že tato kamera představuje potenciální nebezpečí vzhledem k jeho obranné hře. Po nárazu nedokázal ovládnout své emoce a kopl do povalené kamery.

Druhý hráč světového žebříčku mířil k šestému vítězství nad svým krajanem v řadě, ale po nešťastné náhodě se zápas otočil naruby. Třiadvacetiletý Rubljov využil šance a nakonec vyhrál 2:6, 6:3, 6:3.