Jiskra přeskočila! Tenisová superhvězda a moderátorka tvoří pár

8. října 2021 09:14 - Berlín/Praha

V době, kdy tenisová asociace ATP zahájila vyšetřování obvinění vznesených proti olympijskému vítězi Alexandru Zverevovi z domácího násilí, z něhož ho obvinila jeho bývalá přítelkyně Ruska Olga Šarypovová, přichází deník Bild s novinkou. Čerstvým úlovkem německé tenisové jedničky je podle bulvárního listu populární modelka, moderátorka a herečka Sophia Tomallaová.

 

Elise Amendola, ČTK/AP

Seznámil je společný přítel a údajně se znají už déle než čtyři roky, ale jiskra mezi nimi přeskočila až nyní, tvrdí Bild. Referuje o tom, že krátce před zahájením prestižního turnaje v Indian Wells krásná Sophia, která má na Instagramu více než 1,3 milionu sledujících, vyrazila na Floridu, aby svého milého podpořila přímo na místě.

Zatímco 24letý Zverev, čtvrtý hráč aktuálního žebříčku ATP, byl dlouho spojován s jinou modelkou Brendou Pateou, s níž má půlroční dceru Maylu, pro o osm let starší Tomallaovou není rodák z Hamburku prvním profesionálním sportovcem po boku.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

Příspěvek sdílený S O P H I A T H O M A L L A (@sophiathomalla)

Jejím vyvoleným dříve býval německý fotbalový brankář Loris Karius, který v minulosti chytával i za slavný Liverpool.

Děsivé obvinění tenisové superstar: Dusil mě polštářem, mlátil se mnou o zeď!

mm, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Tenis na Sport.cz

Konec roku 2021 je ve znamení nejen vrcholu ATP a WTA sezony, tedy Turnaje mistrů v Turíně a Turnaje mistryň v Guadalajaře, ale také Poháru Billie Jean Kingové, jež dokonce hostí Praha a kde Češky patří mezi největší favority. Na Sport.cz najdete kompletní turnajové informace i výsledky.