Murray má zpět zpocené boty a s nimi i ztracený snubní prsten

8. října 2021 09:38 - Indian Wells

Kuriózní ztráta snubního prstenu přivázaného na tkaničkách tenisek měla pro trojnásobného grandslamového šampiona Andyho Murrayho šťastný konec. Zpocené boty, které zmizely, když si je dal na turnaji v Indian Wells přes noc vyvětrat ven pod zaparkované auto, se opět našly a s nimi i drahocenný prstýnek.

 

Twitter

"Sice pořád páchnou strašně, ale doma už se mnou zase mluví," řekl skotský tenista ve videu na instagramu, v němž ukázal i boty se stále připevněným prstenem. Ten si od svatby s Kim Searsovou v roce 2015 šněruje do tenisek na tréninky i zápasy, když ho nemůže mít na ruce.

Dvojnásobný olympijský vítěz si chtěl po tréninku zpocené boty vyvětrat, a protože v hotelu v Indian Wells nemá balkon, rozhodl se je na noc nechat pod zaparkovaným autem, které v Kalifornii s týmem používá. Ráno ale zjistil, že jsou pryč, a teprve poté si uvědomil, že s nimi zmizel i jeho snubní prsten.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

Příspěvek sdílený Andy Murray (@andymurray)

Na sociálních sítích proto požádal o pomoc a vše nakonec vyřešilo několik telefonátů s hotelovou ochrankou.

Podivná nehoda tenisové superstar. Murray kvůli sušení páchnoucích tenisek přišel o snubní prsten

ČTK

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Tenis na Sport.cz

Konec roku 2021 je ve znamení nejen vrcholu ATP a WTA sezony, tedy Turnaje mistrů v Turíně a Turnaje mistryň v Guadalajaře, ale také Poháru Billie Jean Kingové, jež dokonce hostí Praha a kde Češky patří mezi největší favority. Na Sport.cz najdete kompletní turnajové informace i výsledky.