Nadal zatím neví, kdy se po zranění nohy vrátí na kurty

14. října 2021 13:18 - Madrid

Španělský tenista Rafael Nadal zatím neví, kdy se po zranění vrátí na kurty. Bývalý první hráč světa a vítěz dvaceti grandslamů v srpnu ukončil sezonu kvůli přetrvávajícím problémům s levou nohou.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Pětatřicetiletého Nadala provázely zdravotní potíže od začátku sezony. Vynechal kvůli nim Wimbledon, olympiádu v Tokiu i US Open. Naposledy se vítěz 88 titulů představil v srpnu ve Washingtonu.

"Potřebuji se dát zcela do pořádku," citovala Nadala agentura Reuters. "Každý den na návratu pracuji podle přesně daného plánu, ale nevím, kdy opět budu hrát. Vždycky se ale objeví věci, které neovlivníte. V hlavě mám však jasný cíl a věřím, že to dobře dopadne," dodal.

Světová dvojka a vítěz US Open je ze hry venku

ČTK

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.