Rubriky:

Tenis

Kvitová začne Turnaj mistryň stejně jako loni proti Radwaňské. Naváže na výhru z Dubaje?

21. října 2013 14:10 - Istanbul

Tenistka Petra Kvitová vstoupí do Turnaje mistryň stejně jako před rokem zápasem s Polkou Agnieszkou Radwaňskou. Hrát budou v rámci Červené skupiny v úterý v hale Sinan Erdem Dome v Istanbulu od 20:00 SELČ (na Sport.cz můžete sledovat on-line reportáž). Česká jednička se pokusí navázat na letošní vzájemný zápas z Dubaje, kde polskou soupeřku porazila a poté získala titul.

 

Luděk Peřina, ČTK

Kvitová se s Radwaňskou střetne pošesté a už potřetí na Turnaji mistryň. Předloni cestou za triumfem vyhrála, loni ale zápas ztratila a pak se z turnaje kvůli nemoci odhlásila. Celkově má Češka se světovou čtyřkou pozitivní bilanci 4:1.

"Obě skupiny jsou velice těžké, nemyslím si, že si tady můžu vybrat soupeřku, která je slabší. Každý zápas bude velký boj. Už se nemůžu dočkat," uvedla Kvitová na webových stránkách turnaje.

Jediný letošní zápas vyhrála svěřenkyně kouče Davida Kotyzy nad Radwaňskou v Dubaji poměrem 6:2, 6:4. Shodou okolností poté Kvitová získala titul.

Turnaj odstartuje zápas Bílé skupiny mezi Victorií Azarenkovou z Běloruska a Italkou Sarou Erraniovou. Pak nastoupí na kurt světová jednička Serena Williamsová a Němka Angelique Kerberová, které jsou ve skupině s Kvitovou.

Úterní program Turnaje mistryň:
16:00 Azarenková (2-Běl.) - Erraniová (6-It.)
nejdříve od 18:00 S. Williamsová (1-USA) - Kerberová (8-Něm.)
20:00 A. Radwaňská (3-Pol.) - Kvitová (5-ČR) (on-line na Sport.cz)
ČTK, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


J&T Banka Ostrava Open 2020

Kvalitně obsazený turnaj kategorie Premier probíhá od pondělí 19. října do neděle 25. října v Ostravar Aréně. Dotace turnaje je 528 500 dolarů a o vítězství bojuje hned deset hráček ze světové dvacítky, včetně Karolíny Plíškové. Hraje se na tvrdém povrchu a celý turnaj vysílá ČT Sport.