Nazí Berdych a Williamsová! Americký časopis láká na odhalené tenisty

23. června 2014 18:43 - Praha

Objevit se na titulní stránce jednoho z nejprestižnějších sportovních časopisů je vždycky velká pocta. A právě té se už brzy dočká nejúspěšnější český tenista současnosti Tomáš Berdych, který se objeví nahý v letošním speciálním vydání The Body Issue časopisu ESPN. Fotografii šestého hráče světa, jak pózuje s raketou v podpaží, zveřejnil na sociálních sítích ESPNTennis.

 

Twitter

Osmadvacetiletý Berdych je první českou sportovní světoznámou hvězdou, která se objeví ve speciálním čísle vycházejícím od roku 2009. Spolu s ním letos z tenistů odhalí své tělo bývalá světová jednička Američanka Venus Williamsová.

Na titulní straně časopisu byla v roce 2009 Serena Williamsová, mladší sestra Venus. Vysportovaná těla například ukázali baseballisté, hráči amerického fotbalu, golfisté, basketbalisté, sjezdaři ale i motorkáři, surfaři či boxeři.

Ze Slováků se už fotili hokejový vítěz Stanley Cupu Zdeno Chára či tenistka Daniela Hantuchová.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Sportovní legendy

Sport.cz pro své čtenáře pravidelně připravuje životopisy slavných světových sportovců. Najít zde můžete příběhy českých legend, jako je Kateřina Neumannová či Josef Váňa, nebo světových superhvězd kalibru Mika Tysona, Pelého nebo šachisty Kasparova.