Rubriky:

Tenis

Tenista Bracciali podle vyšetřovatelů přiznal podíl na ovlivňování zápasů

5. listopadu 2014 13:00 - Řím

Italský tenista Daniele Bracciali podle vyšetřovatelů připustil částečný podíl na ovlivňování zápasů. Informace o tom, že Bracciali a jeho kolega Potito Starace prodávali v minulosti své zápasy, se objevily v polovině října v italských médiích.

 

Profimedia.cz

Podle vyšetřovatele Roberta Di Martina Bracciali "některé věci přiznal a některé věci popřel". Bližší podrobnosti z výslechu, který Bracciali podstoupil minulý týden, ale prozradit nechtěl. Nevyjádřil se ani ke spekulacím, že tenisty k ovlivňování zápasů verboval bývalý švédský hráč Tomas Nydahl.

Podezřelé konverzace obou tenistů na internetu se objevily při prověřování dat shromážděných státním zastupitelstvím v Cremoně k případu korupce ve fotbale. Přepisy rozhovorů před třemi týdny zveřejnila italská média.

ČTK

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Turnaj mistrů 2020

Tenisový Turnaj mistrů se koná od neděle 15. listopadu do neděle 22. listopadu v Londýně, který bude tuto tenisovou akci hostit naposledy. Letos se koná 51. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 5.7 milionů dolarů. Vítězství obhajuje řecký tenista Stefanos Tsitsipas.