Rubriky:

Tenis

Nadal byl dva dny po operaci slepého střeva propuštěn z nemocnice. Na trénink si počká

5. listopadu 2014 13:22 - Barcelona

Španělský tenista Rafael Nadal byl dva dny po operaci slepého střeva propuštěn z nemocnice. Podle doporučení lékařů musí třetí hráč světového žebříčku po laparoskopickém zákroku počkat zhruba měsíc, než se bude moci vrátit k tréninku.

Reuters

"Všechno šlo dobře. Byla to jednoduchá, běžná operace," řekl Nadal při odchodu z nemocnice v Barceloně čekajícím španělským novinářům.

Osmadvacetiletý Nadal, jenž chirurgický zákrok dlouho oddaloval antibiotiky ve snaze dohrát sezónu, se operaci podrobil v pondělí. Předtím i přes problémy nastoupil na turnajích v Šanghaji a v Basileji, start minulý týden v Paříži už ale vzdal a ukončil sezónu. Přišel tak i o účast na Turnaji mistrů v Londýně, kde se začne hrát v neděli.

Zpátky na kurty by se měl Nadal vrátit příští rok na turnaji v Dauhá, který je na programu od 5. ledna. Letošní ročník v Kataru vyhrál.

ČTK

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Turnaj mistrů 2020

Tenisový Turnaj mistrů se koná od neděle 15. listopadu do neděle 22. listopadu v Londýně, který bude tuto tenisovou akci hostit naposledy. Letos se koná 51. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 5.7 milionů dolarů. Vítězství obhajuje řecký tenista Stefanos Tsitsipas.