Živě

Tenista Veselý ukončí spolupráci s Navrátilem a oznámí nového trenéra

10. listopadu 2014 16:53 - Praha

Tenista Jiří Veselý bude mít nového trenéra. Aktuálně 69. hráč světa už nebude pokračovat v individuální spolupráci s daviscupovým kapitánem Jaroslavem Navrátilem a brzy oznámí jméno nového kouče.

 

Facebook

"Po skončení letošní sezóny jsem se dohodl se svým trenérem, že na tu příští se budu připravovat s jiným. Nyní finalizuji jednání o budoucí spolupráci," uvedl Veselý. Jméno kouče chce zveřejnit počátkem prosince.

Jednadvacetiletý Veselý trénoval pod vedením Jaroslava Navrátila a jeho syna Michala. Loni se stal Hvězdou budoucnosti ATP a letos si vylepšil žebříčkové maximum na 66. místo. Na grandslamu hrál 3. kolo Wimbledonu, vyhrál challenger v Prostějově a na okruhu ATP byl nejlépe semifinále v Düsseldorfu.

ČTK

Časová osa: Tenis

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.