Rubriky:

Tenis

Hingisová s Mirzaovou na úvod spolupráce ovládly čtyřhru v Indian Wells

22. března 2015 10:45 - Indian Wells

Martina Hingisová se Sanií Mirzaovou získaly hned na prvním společném turnaji trofej pro deblové vítězky. Bývalá tenisová jednička ve dvouhře s novou indickou spoluhráčkou vyhrály prestižní turnaj v Indian Wells. Ve finále mezi dvěma nejvýše nasazenými páry porazily Rusky Jekatěrinu Makarovovou s Jelenou Vesninovou 6:3 a 6:4.

 

Jayne Kamin-oncea, Reuters

Hingisová i Mirzaová mají ve sbírce řadu deblových trofejí i z grandslamů - Švýcarka jedenáct, Mirzaová tři. Společnou pár týdnů po oznámení spolupráce slavily první. „Tak přesně v něco takového jsme doufaly," řekla rodačka z Košic Hingisová.

„Sania má skvělý forhend, hlavně z pravé strany, já zase hodně běhám a zakončuju. Tak to je: ona připravuje, já zakončuju," radovala se Hingisová po 42. deblovém titulu v kariéře, kterou už dvakrát ukončila.

Znovu se vrátila v létě 2013 a jen pro čtyřhru. S Mirzaovou v Indian Wells neztratily jediný set.

Tenisový turnaj v Indian Wells (tvrdý povrch):
Muži (dotace 5,381.235 dolarů):
Čtyřhra - finále:
Pospisil, Sock (8-Kan./USA) - Bolelli, Fognini (It.) 6:4, 6:7 (3:7), 10:7.
Ženy (dotace 5,381.235 milionů dolarů):
Čtyřhra - finále:
Hingisová, Mirzaová (1-Švýc./Indie) - Makarovová, Vesninová (2-Rus.) 6:3, 6:4.
ČTK

Časová osa: Tenis

J&T Banka Ostrava Open 2020

Kvalitně obsazený turnaj kategorie Premier probíhá od pondělí 19. října do neděle 25. října v Ostravar Aréně. Dotace turnaje je 528 500 dolarů a o vítězství bojuje hned deset hráček ze světové dvacítky, včetně Karolíny Plíškové. Hraje se na tvrdém povrchu a celý turnaj vysílá ČT Sport.