Rubriky:

Tenis

Živě

Radwaňská po necelém půlroce ukončila spolupráci s Navrátilovou

24. dubna 2015 20:13 - Los Angeles

Po necelém půlroce skončila spolupráce polské tenistky Agnieszky Radwaňské s bývalou světovou jedničkou Martinou Navrátilovou. Aktuálně devátá hráčka žebříčku, které se v této sezóně zatím nedaří podle očekávání, to dnes oznámila na Twitteru.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Chci Martině poděkovat za její čas a snahu v minulých měsících. Bylo skvělé spolupracovat s jednou z nejlepších hráček historie. Nicméně obě jsme se shodly, že Martina se nemůže našemu projektu věnovat na sto procent, takže by to nemohlo dlouhodobě fungovat," napsala Radwaňská.

"Myslím, že jsem podcenila, kolik času bude potřeba k tomu, aby to bylo prospěšné pro Agnieszku i pro mě," uvedla česká tenisová legenda. Vítězka 167 turnajů posílila trenérský tým Radwaňské začátkem prosince. Wimbledonské finalistce z roku 2012 měla pomoci mimo jiné získat první grandslamový titul.

Sezóna však Radwaňské nevychází ideálně, jejím maximem je semifinále na domácím turnaji v Katovicích. Hlavním koučem polské tenistky zůstal Tomasz Wiktorowski.

ČTK

Eurosport Sie, Strýcová - Krejčíková, Siniaková Vsadit zítra 04:00
20200129T04:00:00+0100
Sie, Strýcová vs. Krejčíková, Siniaková
Sie, Strýcová vs. Krejčíková, Siniaková
Sie, Strýcová
Krejčíková, Siniaková

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.