Rubriky:

Tenis

Tenisové Vánoce? Plíšková, Šafářová i Cibulková se bavily, Kvitová děkuje fanouškům

26. prosince 2016 06:20 - Praha

Jen na chvíli si nejlepší světoví tenisté a tenistky dopřejí odpočinek po náročné sezóně a tradičně si v závěru roku v kruhu rodiny či přátel vychutnávají společně Vánoce. Radost a pohodu přejí ve svátečním období i vám, fanouškům! Na videu, které zveřejnila na svém Twitteru asociace WTA.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Karolína Plíšková, Lucie Šafářová, Slovenka Dominika Cibulková, Ruska Světlana Kuzněcovová, skvělý francouzský deblový pár Kristina Mladenovicová-Caroline Garcíaová či Polka Agnieszka Radwaňská se při natáčení vánočního poselství viditelně bavily. Užila si ho i v letošním roce nová světová jednička Angelique Kerberová z Německa, byť se před natáčením trochu s obavami ptala: „Mám to zpívat? Ne."

Prostřednictvím sociální sítě pozdravila své příznivce i Petra Kvitová, kterou po operaci prstů levé ruky pořezaných při přepadení v Prostějově čeká dlouhá rekonvalescence a návrat na kurty nejdříve ve druhé polovině příštího roku.

„Děkuji! Za to, že jste se mnou, za vaši podporu, za to, že ve mě věříte. To vše mi dává ještě větší sílu a energii se s tím vším poprat!" napsala šestadvacetiletá dvojnásobná wimbledonská vítězka a na Facebooku přidala čerstvou fotografii: „Posílám lásku a polibky pro veselé Vánoce. Děkujeme za naplnění našeho domu květinami."

Sending love and kisses for a merry Christmas. Thank you for filling our house with flowers 💐🌲

Zveřejnil(a) Petra Kvitová dne 25. prosinec 2016

mm, Sport.cz

  Mertensová - Kr. Plíšková dnes 12:00
20200815T12:00:00+0200
Mertensová vs. Kr. Plíšková
Mertensová vs. Kr. Plíšková
Mertensová
Kr. Plíšková

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Tenis - US Open 2020

Tenisový Grand Slam US Open probíhá od pondělí 31. srpna do neděle 13. září v New Yorku. Letos se koná už 140. ročník turnaje. Dotace jsou ve výši 53,4 milionů USD. Posledními vítězi ve dvouhře jsou Rafael Nadal a Bianca Andreescuová.