Rubriky:

Tenis

Jednou budeš šampiónkou, vzkázal Kristýně Plíškové herec Russell Crowe

20. ledna 2017 10:44 - Praha

Na Australian Open vypadla ve třetím kole. Po porážce se světovou jedničkou Angelique Kerberovou byla smutná. Náladu Kristýně Plíškové však zvedl populární herec Russell Crowe, který ji po utkání ocenil. „Kristýno, jednou budeš šampiónkou,“ napsal na sociální sítě.

 

Dita Alangkara, ČTK/AP

První set se Kristýně Plíškové vůbec nepovedl. Světová jednička Angelique Kerberová ho vyhrála za dvacet minut poměrem 6:0. Ve druhém už česká tenistka prohrávala 0:2, avšak na chvíli se zvedla a otočila na 3:2. Devětadvacetiletá Němka však zabojovala a nakonec osmapadesátou hráčku světa ve druhé sadě porazila 6:4.

Výkon Plíškové však neunikl pozornosti populárního herce Russela Crowa, držitele Oscara za hlavní roli ve slavném filmu Gladiátor. „Kristýno, jednou budeš šampiónkou, budeš-li chtít...,“ napsal dvaapadesátiletý Crowe na Twitteru. „Jsi silnější, než si uvědomuješ. Čest a síla,“ dodal dále rodák z Nového Zélandu.

„Je to můj oblíbenec. Je to od něj milé, asi tenisu rozumí,“ řekla českým novinářům v Melbourne čtyřiadvacetiletá rodačka z Loun, kterou na Australian Open čeká ještě čtyřhra po boku Švýcarky Viktorije Golubičové.

vk, Sport.cz, Právo

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis