Rubriky:

Tenis

Živě

Kvitová vystavila trenéra tvrdé zkoušce! Jak sázku zvládl?

29. května 2017 14:57 - Paříž/Praha

Dostat Petru Kvitovou po operaci pořezaných šlach nejen do tenisové formy, ale rovněž do psychické pohody, to je cíl jejího kouče Jiřího Vaňka a kondičního trenéra Davida Vydry. Podporou, ovšem i legráckami, vtípky, sázkami. A právě jedna z nich dostala Vaňka do svízelné situace, vypořádal se s ní ale s bravurou!

 

ČTK

„Tak jsem se vsadila se svým trenérem, že pokud se mi podaří hrát na Roland Garros, bude muset před mým prvním zápasem zvednout na benči 110 kg. Tady je část jeho dohody," napsala dnes tenistka z Fulneku na svém Facebooku k videu s úspěšným Vaňkovým pokusem.

So I made a bet with my coach that if I managed to play at Roland Garros, he had to bench press 110kgs before my first match. Here's his side of the bargain 😀💪♥️

Zveřejnil(a) Petra Kvitová dne 29. květen 2017

Dvojnásobná wimbledonská vítězka hrála v neděli poprvé od prosincového přepadení, při kterém jí neznámý útočník pořezal všech pět prstů levé ruky, v níž drží raketu. Na hlavním dvorci v areálu Rolanda Garrose uspěla a porazila Američanku Julii Boserupovou 6:3 a 6:2.

Příští soupeřkou někdejší semifinalistky pařížského grandslamu bude další Američanka Bethanie Matteková-Sandsová.

mm, Sport.cz

Eurosport 6:2, 6:3 Sie, Strýcová - Krejčíková, Siniaková 6:2, 6:3   konec
20200129T04:00:00+0100
Sie, Strýcová vs. Krejčíková, Siniaková
Sie, Strýcová vs. Krejčíková, Siniaková
Sie, Strýcová
Krejčíková, Siniaková

Časová osa: Tenis

Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.