Rubriky:

Tenis

Kvitová chytla virus, odhlásila se z turnaje

1. ledna 2018 08:16 - Brisbane

Petra Kvitová se kvůli virovému onemocnění odhlásila z tenisového turnaje v Brisbane, který v roce 2011 vyhrála. Sedmadvacetiletou českou hráčku, která měla v prvním kole nastoupit proti Anett Kontaveitové z Estonska, nahradila v pavouku neúspěšná britská kvalifikantka Heather Watsonová.

 

Vít Šimánek, ČTK

„Mám špatnou zprávu, nový rok jsem začala v posteli. Chytla jsem virus a nemohu hrát v Brisbane. Dobrou zprávou je, že jsem v Austrálii a doufám, že v příštím týdnu budu připravená hrát v Sydney. Šťastný nový rok všem. Nemůžu se dočkat co nám všem přinese rok 2018," podělila se česká tenistka o svůj aktuální stav na facebooku.

"Bohužel jsem během letu do Austrálie chytila nějaký virus a nedokázala jsem se včas dát zdravotně do pořádku," dodala dvojnásobná wimbledonská vítězka na webu ženské tenisové asociace WTA.

The bad news is I started my year in bed with a virus and was unable to play today in Brisbane, the good news is that I...

Zveřejnil(a) Petra Kvitová dne 1. leden 2018

Někdejší světová dvojka, které nyní v žebříčku patří 29. místo, by měla zahájit sezónu v příštím týdnu na turnaji v Sydney.

ČTK, Sport.cz

  3:2 Kr. Plíšková - L. Fruhvirtová 3:2   konec
20200810T14:30:00+0200
Kr. Plíšková vs. L. Fruhvirtová
Kr. Plíšková vs. L. Fruhvirtová
Kr. Plíšková
L. Fruhvirtová

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis