Na letošním Roland Garros se bude opět hrát o titul i ve smíšené čtyřhře

13. dubna 2021 10:46 - Paříž

Součástí letošního French Open bude po roční odmlce opět i turnaj ve smíšené čtyřhře. V loňské sezoně, kterou tvrdě poznamenala pandemie koronaviru, mix z programu vypadl. Pořadatelé dnes oznámili, že se o trofej tentokrát hrát bude, soutěže se ale zúčastní nižší počet párů.

 

imholzsport.ch

"Turnaj ve smíšené čtyřhře, který byl kvůli zdravotní krizi vloni zrušen, je letos na Roland Garros zpět," uvedli zástupci pořádající francouzské tenisové federace v prohlášení. "Hrát se bude v upraveném formátu s 16 páry," dodali. Obvykle je v pavouku mixu na grandslamových turnajích 32 dvojic.

Grandslam na pařížské antuce letos začne kvůli koronavirovým opatřením ve Francii 30. května, o týden později oproti původnímu plánu. Turnaj vyvrcholí 13. června, dva týdny před startem Wimbledonu.

Federer vynechá antukovou generálku na Roland Garros

ČTK

Časová osa: French Open 2021

Filtr článků - French Open


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

   
  • French Open - muži
  • French Open - ženy

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..