Rubriky:

US Open

Program zápasů US Open: začíná boj o finále, v akci Serena i Nadal

2. září 2019 14:29
(Aktualizováno: 3. září 2019 09:41)

Sledujte kompletní program US Open. Poslední tenisový Grand Slam letošního roku probíhá od 26. srpna do 8. září v New Yorku. Prohlédněte si program den po dni. Rozpis zápasů doplňujeme každý den po zveřejnění postupujících. Najdete zde i aktuální zápasy online a záznamy z proběhlých utkání.

 

Profimedia.cz

Termín, místo konání a dotace pro US Open

Tenisový Grand Slam US Open probíhá od pondělí 26. srpna do neděle 8. září v New Yorku v Národním tenisovém centru Billie Jean Kingové, které zahrnuje přes třicet kurtů, mimo jiné Centrální kurt Artura Ashe, stadion Louise Armstronga a Grandstand Stadium.

Letos se koná už 138. ročník turnaje a dotace jsou tento rok ve výši 57 milionů USD. Posledními vítězi ve dvouhře jsou Novak Djokovič a Naomi Osaka.

Povrch pro US Open

Poslední ze čtyřky tenisových Grand Slamů se koná od roku 1881. Až do roku 1974 se zápasy odehrávaly na travnatém povrchu. V roce 1975 se přesunuly na antuku a v roce 1978 na povrch DecoTurf, na kterém se hrají doposud.

Program US Open 2019 po dnech:

Nedělní program US Open 8.9.2019
Kurt Arthura Ashe:
22:00, Medveděv (5-Rus.) - Nadal (2-Šp.)
Sobotní program US Open 7.9.2019
Kurt Arthura Ashe:
22:00 Andreescuová (15-Kan.) - S. Williamsová (8-USA)
Páteční program US Open 6.9.2019
Kurt Arthura Ashe:
1:00 Svitolinová (5-Ukr.) - S. Williamsová (8-USA)
následuje Bencicová (13-Švýc.) - Andreescuová (15-Kan.)
22:00 Medveděv (5-Rus.) - Dimitrov (Bulh.)
následuje Berrettini (24-It.) - Nadal (2-Šp.)
Čtvrteční program US Open 5.9.2019
Kurt Arthura Ashe:
Andreescuová (15-Kan.) - Mertensová (25-Belg.)
Schwartzman (20-Arg.) - Nadal (2-Šp.)
Středeční program US Open 4.9.2019
Kurt Arthura Ashe:
Bencicová (13-Švýc.) - Vekičová (23-Chorv.)
Berrettini (24-It.) - Monfils (13-Fr.)
Úterní program US Open 3.9.2019:
Kurt Arthura Ashe:
18:00, Svitolinová (5-Ukr.) - Kontaová (16-Brit.)
Medveděv (5-Rus.) - Wawrinka (23-Švýc.)
1:00 S. Williamsová (8-USA) - Wang Čchiang (18-Čína)
Federer (3-Švýc.) - Dimitrov (Bulh.).
Pondělní program US Open 2.9.2019:
Kurt Arthura Ashe:
18:00 Ósakaová (1-Jap.) - Bencicová (13-Švýc.)
A. Zverev (6-Něm.) - Schwartzman (20-Arg.)
1:00 Čilič (22-Chorv.) - Nadal (2-Šp.)
Townsendová (USA) - Andreescuová (15-Kan.)
Kurt Louise Armstronga:
17:00 Vekičová (23-Chorv.) - Görgesová (26-Něm.)
18:30 Rubljov (Rus.) - Berrettini (24-It.)
Ahnová (USA) - Mertensová (25-Belg.)
23:00 Monfils (13-Fr.) - Andújar (Šp.)
Nedělní program US Open 1.9. 2019:
Kurt Arthura Ashe:
18:00 Federer (3-Švýc.) - Goffin (15-Belg.)
S. Williamsová (8-USA) - Martičová (22-Chorv.)
1:00 Svitolinová (5-Ukr).- Keysová (10-USA)
Djokovič (1-Srb.) - Wawrinka (23-Švýc.).
Kurt Louise Armstronga:
17:00 Bartyová (2-Austr.) - Wang Čchiang (18-Čína)
Karolína Plíšková (3-ČR) - Kontaová (16-Brti.)
23:00 Medveděv (5-Rus.) - Köpfer (Něm.).
Grandstand:
18:30 Dimitrov (Bulh.) - De Minaur (Austr.).
Sobotní program US Open 31.8. 2019:
Kurt Arthura Ashe:
18:00 Wozniacká (19-Dán.) - Andreescuová (15-Kan.)
Nadal (2-Šp.) - Čong Hjon (Korea)
1:00 Ósakaová (1-Jap.) - Gauffová (USA)
Kyrgios (28-Austr.) - Rubljov (Rus.)
Kurt Louise Armstronga:
Townsendová (USA) - Cirsteaová (Rum.)
Görgesová (26-Něm.) - Bertensová (7-Niz.)
A. Zverev (6-Něm.) - Bedene (Slovin.)
1:00 Monfils (13-Fr.) - Shapovalov (Kan.)
Kontaveitová (21-Est.) - Bencicová (13-Švýc.)
Grandstand:
Mertensová (25-Belg.) - Petkovicová (Něm.)
Ahnová (USA) - Ostapenková (Lot.)
Isner (14-USA) - Čilič (22-Chorv.)
Schwartzman (20-Arg.) - Sandgren (USA)
Páteční program US Open 30.8. 2019:
Kurt Arthura Ashe:
18:00 Federer (3-Švýc.) - Evans (Brit.)
Muchová (ČR) - S. Williamsová (8-USA)
1:00 Keysová (10-USA) - Keninová (20-USA)
Djokovič (1-Srb.) - Kudla (USA)
Kurt Louise Armstronga:
Karolína Plíšková (3-ČR) - Džabúrová (Tun.)
Bartyová (2-Austr.) - Sakkariová (30-Řec.)
Wawrinka (23-Švýc.) - Lorenzi (It.)
1:00 Svitolinová (5-Ukr.) - Jastremská (32-Ukr.)
Medveděv (5-Rus.) - F. López (Šp.)
Grandstand:
Nišikori (7-Jap.) - De Minaur (Austr.)
Kontaová (16-Brit.) - Čang Šuaj (33-Čína)
Wang Čchiang (18-Čína) - Ferrová (Fr.)
Basilašvili (17-Gruz.) - Köpfer (Něm.)
Čtvrteční program US Open 29.8. 2019:
Kurt Arthura Ashe:
18:00 Zverev (6-Něm.) - Tiafoe (USA)
Halepová (4-Rum.) - Townsendová (USA)
1:00 Wozniacká (19-Dán.) - Collinsová (USA)
Nadal (2-Šp.) - Kokkinakis (Austr.).
Kurt Louise Armstronga:
Kvitová (6-ČR) - Petkovicová (Něm.)
Ósakaová (1-Jap.) - Linetteová (Pol.)
Isner (14-USA) - Struff (Něm.)
1:00 C. Gauffová (USA) - Babosová (Maď.)
Čilič (22-Chorv.) - Stebe (Něm.).
Grandstand:
Keninová (20-USA) - Siegemundová (Něm.)
Medveděv (5-Rus.) - Dellien (Bol.)
Ostapenková (Lot.) - Riskeová (USA)
Kyrgios (28-Austr.) - Hoang (Fr.).
Kurt č. 4
1. zápas: Muchová (ČR) - Sie Šu-wej (29-Tchaj-wan)
Kurt č. 7
2. zápas: Mertensová (25-Belg.) - Kristýna Plíšková (ČR)
Středeční program US Open 28.8. 2019:
Kurt Arthura Ashe:
18:00 Bolkvadzeová (Gruz.) - Karolína Plíšková (3-ČR)
Federer (3-Švýc.) - Džumhur (Bosna)
1:00 Djokovič (1-Srb.) - Londero (Arg.)
S. Williamsová (8-USA) - McNallyová (USA)
Kurt Louise Armstronga:
Klahn (USA) - Nišikori (7-Jap.)
Svitolinová (5-Ukr.) - V. Williamsová (USA)
Ču Lin (Čína) - Keysová (10-USA)
1:00 Davisová (USA) - Bartyová (2-Austr.)
Čorič (12-Chorv.) - Dimitrov (Bulh.)
Grandstand:
Kontaová (16-Brit.) - Gasparjanová (Rus.)
Dellien (Bol.) - Medveděv (5-Rus.)
Wawrinka (23-Švýc.) - Chardy (Fr.)
Keninová (20-USA) - Siegemundová (Něm.)
Kurt č. 4,
3. zápas: Muchová (ČR) - Sie Šu-wej (29-Tchaj-wan)
Pondělní program US Open 26.8. 2019
Kurt Arthura Ashe:
18:00 Dijasová (Kaz.) - Bartyová (2-Austr.)
Djokovič (1-Srb.) - Carballés (Šp.)
01:00 S. Williamsová (8-USA) - Šarapovová (Rus.)
Federer (3-Švýc.) - Nagal (Indie).
Kurt Louise Armstronga:
Martincová (ČR) - Karolína Plíšková (3-ČR)
Gunnesvaran (Indie) - Medveděv (5-Rus.)
Čeng Saj-saj (Čína) - V. Williamsová (USA)
01:00 Wawrinka (23-Švýc.) - Sinner (It.)
Doiová (Jap.) - Keysová (10-USA).
Grandstand:
Trungelliti (Arg.) - Nišikori (7-Jap.)
Kerberová (14-Něm.) - Mladenovicová (Fr.)
Svajda (USA) - Anderson (16-JAR)
Keninová (20-USA) - Vandewegheová (USA)
Kurt č. 7, 2. zápas:
Rybakinová (Kaz.) - Muchová (ČR)
Kurt č. 9, 4. zápas:
Berankis (Lit.) - Veselý (ČR)
Kurt č. 13, 1. zápas:
Berdych (ČR) - Brooksby (USA)

Kompletní informace z US Open můžete sledovat zde >

tsch, Sport.cz

Časová osa: US Open 2019

Filtr článků - US Open


Podsekce:

   
  • US Open - ženy
  • US Open - muži

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..