Rubriky:

US Open

Deblisté Bob a Mike Bryanovi nebudou na US Open, asi skončili

20. srpna 2020 10:19 - New York

Nejúspěšnější deblový pár tenisové historie Mike a Bob Bryanovi není přihlášený na US Open. Právě na tomto grandslamovém turnaji se přitom ještě před vypuknutím koronavirové krize plánovali rozloučit. V zákulisí se proto spekuluje, že dvaačtyřicetiletá dvojčata už s profesionálním tenisem skončila.

 

Adam Hunger, Reuters

Před 25 lety ve Flushing Meadows absolvovali grandslamový debut, ale letos bude newyorský turnaj hodně odlišný. Na tribunách nebudou diváci a vzhledem k hygienickým opatřením by zřejmě nebyla vítaná ani tradiční bryanovská oslava, kdy na sebe po povedených míčích naskočili a dotkli se hrudí.

V červenci po jednom z exhibičních turnajů sourozenci řekli, že ještě nejsou rozhodnuti, jak s kariérou naloží. Nevyloučili ani delší pokračování, než původně plánovali. "Sedneme si, a pokud se rozhodneme vrátit se a pokračovat v roce 2021, tak nás pravděpodobně uvidíte na US Open, abychom to udrželi v běhu," uvedl tehdy Bob Bryan. Na listině přihlášených párů do čtyřhry, kterou organizátoři zveřejnili ve středu, ale nejsou.

Dva tenisté jsou kvůli kondičnímu trenérovi s covidem v karanténě

Bob a Mike Bryanovi strávili drtivou většinu pětadvacetileté kariéry společně. Na okruhu ATP získali rekordních 119 titulů včetně 16 grandslamových. Mají olympijské zlato z Londýna 2012 a byli členy vítězného amerického daviscupového týmu v roce 2007. Mike získal v roce 2018 další dva grandslamy po boku Jacka Socka, když byl jeho bratr dlouhodobě mimo hru kvůli operaci kyčle.

ČTK

Časová osa: US Open 2020

Filtr článků - US Open


J&T Banka Ostrava Open 2020

Kvalitně obsazený turnaj kategorie Premier probíhá od pondělí 19. října do neděle 25. října v Ostravar Aréně. Dotace turnaje je 528 500 dolarů a o vítězství bojuje hned deset hráček ze světové dvacítky, včetně Karolíny Plíškové. Hraje se na tvrdém povrchu a celý turnaj vysílá ČT Sport.

Podsekce:

   
  • US Open - ženy
  • US Open - muži

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..