Tenistka Pavljučenkovová vyřešila problém s vízy a bude hrát na US Open

27. srpna 2021 10:00 - New York

Ruská tenistka Anastasia Pavljučenkovová vyřešila problémy s vízy, kvůli nimž nemohla minulý týden startovat na turnaji v Cincinnati, a bude se moci zúčastnit závěrečného grandslamu sezony US Open. Finalistka Roland Garros, kde podlehla Barboře Krejčíkové, nedostala včas povolení ke vstupu do Spojených států amerických po turnaji v Montrealu.

 

"Stal se zázrak, mám víza," napsala na Twitteru třicetiletá Pavljučenkovová. "Děkuju za všechny zprávy podpory. Bylo to velmi stresující období a je hanba, že se sportovci stále musejí potýkat s těmihle nesmysly. Každopádně tahle bitva mimo kurt je za mnou a konečně jsem na cestě do New Yorku."

Olympijská vítězka ve smíšené čtyřhře Pavjučenkovová je na US Open 14. nasazenou a v prvním kole se střetne s domácí Alison Riskeovou.

ČTK

Časová osa: US Open 2021

Filtr článků - US Open


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.

Podsekce:

   
  • US Open - ženy
  • US Open - muži

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..