Rubriky:

Wimbledon

Organizátoři Wimbledonu počítají se třemi diváckými scénáři

16. října 2020 13:02 - Praha

Organizátoři tenisového Wimbledonu počítají pro příští rok s třemi scénáři. Slavný turnaj na trávě v Londýně hodlají na rozdíl od letoška stoprocentně uspořádat - s plnými tribunami, omezeným počtem návštěvníků, nebo úplně bez diváků.

 

Profimedia.cz

Wimbledon byl letos jako jediný ze čtyř grandslamů kvůli pandemii koronaviru bez náhrady zrušen, což si jeho organizátoři mohli dovolit díky uzavřené pojistce. Turnaj v All England Clubu se nehrál poprvé od druhé světové války. Příští ročník je naplánován na 28. června až 11. července.

Letos se z grandslamů stihlo v tradičních kulisách odehrát jen Australian Open v lednu před vypuknutím pandemie. US Open se konalo v tradičním termínu bez diváků, Roland Garros bylo přeloženo z jara na podzim s omezenou návštěvností 1000 fanoušků na den.

ČTK

Časová osa: Wimbledon 2020

Filtr článků - Wimbledon


J&T Banka Ostrava Open 2020

Kvalitně obsazený turnaj kategorie Premier probíhá od pondělí 19. října do neděle 25. října v Ostravar Aréně. Dotace turnaje je 528 500 dolarů a o vítězství bojuje hned deset hráček ze světové dvacítky, včetně Karolíny Plíškové. Hraje se na tvrdém povrchu a celý turnaj vysílá ČT Sport.

Podsekce:

   
  • Wimbledon - ženy
  • Wimbledon - muži

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..