Ovečkinův otec dostal po zápase se Slováky infarkt. Ruské hvězdě o tom řekli až po třech dnech

20. února 2014 20:51 - Soči

Zatímco většina ruských hokejistů působících v NHL zamířila ve čtvrtek po čtvrtfinálovém konci sborné z olympijského turnaje v Soči zpátky do zámoří, aby se připojila ke svým klubům, hvězdný Alexander Ovečkin v dějišti her zůstal. Jeho otce totiž během turnaje postihl infarkt.

 

Julie Jacobson, ČTK/AP

„Alexův otec dostal infarkt, když byl na olympiádě v Soči," prohlásil v telefonickém rozhovoru pro agenturu olympijských her Sergej Kočarov, tiskový mluvčí Washingtonu, kde Ovečkin dělá kapitána.

Zahrajte si největší hokejový turnaj světa v Soči! Vytvořte si tým na Fantasy Sport.cz.

„Ovečkinův otec dostal infarkt krátce po zápase Rusů se Slováky," doplnil Kočarov, že ke smutné události došlo už v neděli po závěrečném zápase základní skupiny A, který Rusové vyhráli nejtěsněji 1:0 až po samostatných nájezdech.

Ovečkin junior se však o problémech svého otce nedozvěděl ihned. „Byl o tom informován až po středečním čtvrtfinálovém zápase Rusů s Finy," přiznal Kočarov. Nejspíše proto, aby se hvězda sborné plně koncentrovala na čtvrtfinále s týmem Suomi.

„Nyní je se svým tátou v Soči a zůstane s ním i dál. Uvidíme, jak se jeho zdravotní stav bude vyvíjet den po dni," uzavřel Kočarov.

škv (Soči), Sport.cz

Časová osa: Lední hokej

Filtr článků - Lední hokej


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..