Rubriky:

Odjinud

Už tě tu nechci nikdy vidět! křičel majitel restaurace na triatleta. Ten byl nespravedlivě za vyžírku

19. prosince 2018 08:13 - Landshut

Jestli byl někdy svět k někomu nespravedlivý, pak to určitě byl německý vytrvalec Jaroslav Bobrowski. Tvrdě trénoval a pak si jen chtěl doplnit energii, neudělal vůbec nic špatně, ale stejně mu doživotně zakázali vstup do jeho oblíbené restaurace. Takovou nespravedlnost jste ještě neviděli!

 

Profimedia.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Triatlonisté, mezi něž Bobrowski patří, mívají někdy velmi neortodoxní způsoby tréninku. Stejně to má i pan Jaroslav. Celých dvacet hodin, po něž trápil své tělo, se pořádně nenajedl. Po dokončení extrémně vyčerpávajícího tréninku se rozhodl doplnit propálené kalorie ve své oblíbené restauraci Running Sushi, která má vlastně i název korespondující s jednou z jeho tří závodních disciplín. Se zlou se ovšem potázal.

Umělec vytváří sportovní obuv z rýže a lososa

Sushi restaurant v Landshutu nabízel akci „all you can eat", vše, co zvládnete sníst, za necelých 16 eur. Právě této akce vyčerpaný sportovec využil a v ten večer podle některých německých zdrojů spořádal celou stovku drobných porcí na malých talířcích. Když triatlet vyrovnával při odchodu svůj účet, nestačil se divit. Majitel restaurace ho seřval na čtyři doby, že mu sežral jídlo pro pět lidí, že není normální a že už ho ve svém podniku nikdy nechce vidět.

Zaražený sportovec si na vlastní kůži ověřil, že reklama je jen napomádovaná zdechlina a marketingovým řečičkám se nevyplácí věřit. Přišel, poctivě si objednal, co podnik nabízel, a poctivě také všechno zaplatil. I přesto byl za grázla. Co je psáno, zkrátka někde neplatí, bývalé Západní Německo nevyjímaje. Asijská kuchyně se v Německu pro sportovce prostě neosvědčila. Možná teď tvrdě trénující triatlet přehodnotí svůj vztah k syrovým rybám zabaleným v rozvařené rýži a napříště zkusí třeba řeckou nebo italskou kuchyni. Snad bude příště jen dalším spokojeným zákazníkem. Jakou reklamu si celým incidentem udělala restaurace Running Sushi, zůstává otázkou.

boe, Sport.cz

Co čekáte od nabídky „all you can eat“ v restauraci?

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv leden únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce