Atlético - Valencie 3:0Atlético Madrid si ve španělské lize upevnilo třetí pozici

Fotbalisté Atlética Madrid porazili ve 26. kole španělské ligy sestupem ohroženou Valencii 3:0 a upevnili si třetí místo v tabulce. Po třetí výhře v řadě mají pětibodovou ztrátu na druhý Real, který v neděli čeká šlágr s vedoucí Barcelonou. Valencie se drží jen o skóre nad pásmem sestupu a v neděli do něj může spadnout.

Memphis Depay z Atlética Madrid.

Atlético s Valencií neprohrálo od října 2014 už šestnáct zápasů, o prodloužení série se postarali Griezmann, Carrasco a Lemar.

Na Valencii se bodově dotáhla Almería, jež v zápase s Cádizem vybojovala remízu 1:1 gólem z penalty v šesté minutě nastavení.

Španělská fotbalová liga - 26. kolo:
Almería - Cádiz 1:1 (90.+6 Melero z pen. - 49. Martí)
Vallecano - Girona 2:2 (23. Palazón, 34. Trejo - 29. a 52. Cygankov)
Espaňol - Celta Vigo 1:3 (86. Gragera - 26. Veiga, 45. Aspas z pen., 82. Pérez),
Atlético Madrid - Valencie 3:0 (23. Griezmann, 49. Carrasco, 67. Lemar).