Olomouc B - Příbram 2:1Příbram podlehla olomoucké rezervě a ve druhé lize nevyhrála popáté v řadě

Fotbalisté Příbrami podlehli v osmém kole druhé ligy na hřišti olomouckého B-týmu 1:2. Středočeši nevyhráli v pátém kole po sobě a jsou třináctí. Sparťanské „béčko“ remizovalo doma s Opavou bez branek.

Ilustrační fotografie.

O vítězství olomoucké rezervy rozhodli Langer z penalty a Spáčil, za hosty snížil v závěru Nkwinga. Sigma vyhrála druhé kolo po sobě a posunula se na 11. místo. Příbram si nespravila náladu po středečním vyřazení v druhém kole domácího poháru na hřišti třetiligových Domažlic a v druholigové sezoně prohrála čtvrtý z dosavadních pěti venkovních zápasů.

Sparta B nevyhrála čtvrté kolo za sebou a patří jí první nesestupová příčka. Opava poskočila na sedmé místo.

Fotbalová FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 8. kolo:
Dukla Praha B - Písek 2:0 (0:0)
Plzeň B - Domažlice 2:1 (1:0)