SESTŘIH: Sparta doma přejela Mladou Boleslav

Sparta přivítala v O2 Aréně Mladou Boleslav, se Středočechy neměla výraznější starosti a zvítězila 4:1. Průběh zápasu reflektoval postavení obou týmů v tabulce, zatímco Sparta si upevnila třetí místo, Boleslav spadla na poslední příčku.

Přihlaste se a sledujte exkluzivní videa z Tipsport extraligy
Přihlásit se

SESTŘIH: Sparta Praha - BK Mladá Boleslav 4:1Video: Tipsport Extraliga / BPA

Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete zde.

Sparťan Kestner dorazil střelu do odkryté branky a otevřel tak skóre zápasu.

Sparta - Mladá Boleslav 1:0 (10. Kestner)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Boleslavský Aaltonen předložil před prázdnou branku Rohdinovi, ten se nemýlil, Středočeši vyrovnali na 1:1.

Sparta - Mladá Boleslav 1:1 (25. Rohdin)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Buchtele střelou z první po přihrávce zpoza branky prostřelil Novotného, Sparta se v 32. minutě dostala do vedení 2:1.

Sparta - Mladá Boleslav 2:1 (31. Buchtele)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Moravčík se prosadil tvrdou ranou od modré, Sparta ve 46. minutě navýšila vedení na 3:1.

Sparta - Mladá Boleslav 3:1 (46. Moravčík)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Kousal zvýšil v 60. minutě gólem do prázdné branky na 4:1.

Sparta - Mladá Boleslav 4:1 (60. Kousal)Video: Tipsport Extraliga / BPA

HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 10. Kestner (R. Horák, Řepík), 31. Buchtele (M. Forman), 46. Moravčík (Konečný), 60. P. Kousal (Řepík, R. Horák) - 25. Rohdin (J. Aaltonen). Rozhodčí: Květoň, Ondráček - Frodl, Hynek. Vyloučení: 2:6. Využití: 1:0. Diváci: 8057.
Sparta: Kořenář - Moravčík, Kempný, Krejčík, Mozík, Irving, Němeček, Mikliš - Řepík, R. Horák, P. Kousal - Kestner, J. Lajunen, Chlapík - M. Forman, O. Najman, Buchtele - Hauser, D. Vitouch, Konečný. Trenér: Gross.
Mladá Boleslav: F. Novotný - Pláněk, Pyrochta, Osburn, Jánošík, A. Čech, Bernad, Štibingr - Rohdin, Järvinen, J. Aaltonen - Lantoši, Suchý, Skalický - Gardoň, O. Roman, Malát - J. Stránský, Závora, Dvořáček. Trenér: Kalous.