Hlavní obsah

Hvězdný Brady si rozmyslel konec kariéry, bude dál hrát za Tampu

14. 3. 2022 8:27

Hvězda amerického fotbalu Tom Brady, který před 40 dny ukončil kariéru, bude i v příští sezoně hrát za Tampu Bay. Svoje rozhodnutí pokračovat oznámil držitel řady rekordů NFL v čele se sedmi triumfy v Super Bowlu na sociálních sítích s tím, že má nedokončenou práci.

Foto: Nathan Ray Seebeck, Reuters

Tom Brady (12) v dresu Tampy Bay po lednovém utkání s Philadelphií.

Článek

"Za poslední dva měsíce jsem si uvědomil, že moje místo je na hřišti, a ne v hledišti," napsal čtyřiačtyřicetiletý quarterback, jenž bývá označován za nejlepšího hráče všech dob. "Ten čas jednou nastane, ale ne teď. Miluju svoje spoluhráče i fanoušky, kvůli nim to dělám. Vracím se, abych za Tampu odehrál svou 23. sezonu," dodal.

Před rokem završil Brady první sezonu v dresu Buccaneers dalším triumfem v Super Bowlu. Předtím získal trofej Vince Lombardiho šestkrát s New England Patriots, kteří díky tomu drží rekord mezi kluby.

V tomto ročníku se floridskému týmu nepovedlo na loňský úspěch navázat a vypadl ve čtvrtfinále play off po porážce s Los Angeles Rams. Vzápětí se začalo spekulovat o tom, že Brady skončí, i když měl s Tampou Bay smlouvu ještě na jednu sezonu. Počátkem února trojnásobný nejužitečnější hráč ligy a pětinásobný držitel ceny MVP v Super Bowlu oznámil, že končí.

Reklama

Související témata: