Opava - Perm 63:82 Basketbalisté Opavy prohráli v Evropském poháru i počtvrté

Opava

Opavští basketbalisté podlehli ve 4. kole Evropského poháru doma Permu 63:82, zůstávají ve skupině C na posledním místě bez výhry a definitivně ztratili naději na postup do osmifinálové fáze. Nezabránil tomu ani s 20 body nejlepší střelec duelu Radovan Kouřil.

Ilustrační foto.

Další utkání čeká tým trenéra Petra Czudka ve středu 10. listopadu od 18:00 doma proti nizozemskému celku Heroes Den Bosch.

Opava, která v Permu v polovině října prohrála 84:106, sice na úvod díky trojce Jana Švadrlíka a třem úspěšným trestným hodům Jakuba Šiřiny vedla 6:0, ale soupeř odpověděl desetibodovou šňůrou a vedení už nepustil.

Už v první čtvrtině získal poprvé dvouciferný náskok a krátce před poločasem prohrávali domácí už i o 15 bodů. Ke konci zápasu Opava měla dvakrát už dokonce manko 24 bodů, ale nejvyšší porážku v sezoně nakonec nedopustila.