Krejčí odehrál v přípravě na NBA za Atlantu 15 minut, zapsal tři body

Basketbalisté Atlanty s Vítem Krejčím prohráli v přípravě na sezonou NBA s New Orleans 111:120. Dvaadvacetiletý český reprezentant dostal v dresu Hawks největší prostor od výměny z Oklahomy a odehrál 15 minut, do statistik si při svém třetím startu v novém angažmá zapsal tři body za jednu proměněnou trojku z pěti pokusů a tři asistence.

Český basketbalista Vít Krejčí z Atlanty (vpravo) blokuje střelu Najiho Marshalla z New Orleans.

Atlanta po návratu z přípravného turné ve Spojených arabských emirátech prohrála i druhý zápas. V Abú Zabí Hawks dvakrát porazili Milwaukee, ve čtvrtek v USA podlehli Clevelandu. Krejčí, jenž je po odchodu Tomáše Satoranského do Barcelony jediným Čechem v elitní zámořské lize, odehrál dosud nejvíc 10 minut při svém premiérovém startu ve druhém přípravném duelu. Více než tři body v utkání zatím nedal.