Mitchell se blýskl v utkání NBA v Paříži 45 body a Cleveland porazil Brooklyn

Basketbalisté Clevelandu porazili v utkání NBA v Paříži Brooklyn 111:102. Hvězdou zápasu byl rozehrávač Donovan Mitchell, který nasázel 45 bodů a ke svému nejlepšímu střeleckému výkonu v sezoně přidal 12 doskoků a šest asistencí.

Mitchell se blýskl 45 body

Cleveland vedl v úvodu třetí čtvrtiny už o 26 bodů. Brooklynu se povedlo v závěru snížit až na sedmibodový rozdíl, ale Cavaliers si čtvrtou výhru v řadě pohlídali. Mitchell se o to zasloužil 21 body ve čtvrté čtvrtině, v níž proměnil čtyři trojky poté, co předtím všech šest pokusů za tři body minul.

Caris LeVert přispěl k vítězství Clevelandu 21 body. Za Brooklyn, který v prvním poločase nastřílel jen 34 bodů, dali po 26 bodech Mikal Bridges a Cam Thomas.